top of page
Пошук

Підгайцівський НВК долучився до eTwinning

  • schoolpidhaytsi
  • 8 бер. 2017 р.
  • Читати 2 хв

Жити, навчатися та працювати у новому середовищі, займатися науково-дослідницькою діяльністю в найвідоміших навчальних закладах України та Європи – такі можливості сьогодні відкриті для наших учнів. Сучасний світ вимагає від сьогоднішніх учнів – майбутніх студентів та їхніх вчителів – нових знань, вільного володіння іноземними мовами, досвіду міжкультурного спілкування. Саме це надає нам еTwinning – міжнародна навчальна програма Європейської Комісії eTwinning, створена з метою розвитку співпраці європейських шкіл, до якої наша школа долучилася нещодавно 27.02.2017 р.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. Її метою є створення необхідних умов для міжнародного педагогічного партнерства та сприяння співробітництву між європейськими школами за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та реалізації спільних онлайн-проектів.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІК-технологій, він розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів гімназії, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning – це спеціальний робочий простір, створений з метою залучення до проекту країн, включених до мережі eTwinning. Члени Європейського Союзу, серед яких: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Голландія, Ірландія, Литва, Люксембург, Латвія, Мальта, Німеччина, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Швеція, Угорщина, Італія, Великобританія, Польща. А також кандидати на вступ до ЄС або члени Європейської асоціації вільної торгівлі: Ісландія, Норвегія, Туреччина, Македонія, Албанія та Сербія. Країни Східного та Середземноморського партнерства ЄС, включені до мережі eTwinning Plus: Україна, Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс.

Проекти eTwinning – це онлайн-проекти, створені школами-учасницями програми в тісній співпраці за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

Координатором міжнародного проекту можуть стати вчителі будь-яких предметів, за умови – володіння англійською або іншою іноземною мовою та інформаційно-комунікативними навичками.

У роботі над проектами можуть використовуватися такі іноземні мови: англійська, німецька, французька, російська, болгарська, польська, литовська, латвійська, естонська, португальська, грецька, іспанська, італійська, турецька, мальтійська, чеська, румунська, угорська, данська, нідерландська, норвезька, шведська, хорватська, фінська, словенська та словацька.

Приєднавшись до спільноти eTwinning Plus, наші учні мають можливість підвищити рівень англійської та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), удосконалити досвід командної співпраці та реалізації проектів, познайомитися з новими друзями з Європи та отримати нові знання про культуру та життя школярів з інших країн. Вчителі гімназії, в свою чергу, отримують нагоду поділитися та перейняти досвід у колег з інших країн Європи, поділитися корисною інформацією й методиками навчання, покращити навички ІКТ, підвищити мотивацію, та реалізувати креативний підхід у навчанні.

Надіємось, що проектна діяльність в eTwinning стане для учнів цікавою органічною частиною навчального процесу, а для вчителів – невичерпним джерелом натхнення та постійного професійного розвитку.

 
 
 

Останні пости

Дивитися всі

Ми на зв'язку

  • YouTube Social  Icon
bottom of page